kadry@trfconsult.pl

ksiegowosc@trfconsult.pl

Broniewskiego 5, 87-800 Włocławek

Machnacz 81, 87-880 Brześć Kujawski

Jakość to robić coś dobrze, kiedy nikt nie patrzy.” ~ Henry Ford

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

  • Oferty pracy

Oferta nr:  01/2024

Stanowisko: Samodzielna Księgowa

  • województwo kujawsko-pomorskie

  • umowa o pracę

  • pełen etat

  • specjalista (mid / regular)

  • praca stacjonarna / hybrydowa

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółek należących do Grupy Kapitałowej zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz polityką rachunkowości Grupy;

  • Umiejętność prowadzenia ksiąg pod kątem uzgadniania dokumentacji cen transferowych;

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów;

  • Naliczanie podatków, sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań statystycznych (VAT, CIT, raporty JPK, GUS itd.);

  •  Współpraca z organami podatkowymi w zakresie dokumentacji Spółki;

  • Monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości oraz przygotowanie do nich Spółki;

  • Sporządzanie Jednostkowych Sprawozdań Finansowych oraz raportów księgowych na potrzeby wewnętrzne oraz instytucji zewnętrznych;

  • Samodzielne ustalanie wyniku finansowego Spółki w okresach sprawozdawczych.

Nasze wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Samodzielnej Księgowej,

  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych branży TSL (TransportSpedycjaLogistyka)

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, podatki, ekonomia),

  • Praktyczna znajomość aktualnie obowiązujących przepisów podatkowych oraz bilansowych, (mile widziane ukończenie kursów księgowych)

  • Odpowiedzialność i samodzielność, pełne zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • Umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów,

  • Zdolności analityczne, zorganizowanie i dbałości o szczegóły,

  • Sprawna organizacja swojej pracy i odpowiedzialność za prawidłową i terminową jej realizację,

  • Znajomość systemu informatycznego WAPRO – będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w Grupie Kapitałowej, która dynamicznie się rozwija,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i indywidualnej ścieżki awansu,

  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

  • Oferty staży i praktyk

Stanowisko: Stażysta/Stażystka ds. Księgowości

Poszukujemy osoby, która wesprze zespół prowadzący księgowość wewnętrzną w codziennych zadaniach oraz będzie chciała rozwijać umiejętności w obszarze rachunkowości.

Współpracując ze specjalistami poznasz podstawowe zadania z zakresu księgowości, nauczysz się dekretowania i księgowania faktur zakupu i sprzedaży, będziesz odpowiedzialny(-a) za porządkowanie i segregowanie dokumentacji.

Nasze oczekiwania:

  • Status studenta IV-V roku kierunków ekonomicznych (mile widziane kierunki z obszaru finansów i rachunkowości oraz ekonomii),
  • Dostępność w wymiarze ok. 30 godz. tygodniowo do pracy stacjonarnej w biurze,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Dobra znajomość Excela,
  • Znajomość zagadnień związanych z rachunkowością,
  • Doświadczenie bądź praktyki w biurze rachunkowym lub w dziale księgowym (mile widziane),
  • Dobra organizacja pracy,
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i komunikatywność - praca w zespole i z klientem

  • Bez względu na stanowisko – Stażysta czy koordynator, który zarządza zespołem – gwarantujemy szacunek, uśmiech oraz chęć dzielenia się wiedzą,
  • Kultura oparta o zaufanie i współpracę,
  • Elastyczne warunki pracy (umowa zlecenie),
  • Wdrożenie merytoryczne w zagadnienia księgowe,
  • Po okresie STAŻU możliwość pracy w TRF Consult Sp z o.o.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z TRF CONSULT zachęcamy do przesłania swojego CV na adres: kadry@trfconsult.pl

Przesłanie CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie aktualnie prowadzonej jak również przyszłych rekrutacji prowadzonych przez TRF CONSULT Sp. z o.o

W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Klauzulą rekrutacyjną.